Bir kadını 7 el ateş ederek öldürdüler ve vücuduna mafya mesajı içeren bir not bıraktılar

vardı on atış, öğlen. Uyuşturucu sığınağı olarak belirlenen bir yerin kapısına motosikletten ateş açıldı. Yedi kez vurulmuş bir kadın orada duruyordu. Katiller cesedine mafya mesajı bırakmış. Yine oldu tespih boncukları.

Kurbanın kimliği 49 yaşındaki Adriana Gabriela Almanza olarak belirlendi. Kadın, Santa Fe şehrinin kuzey kesimindeki Casiano Casas mahallesindeki Cavia ve Ghiraldo’da bulunan bir mülkün önünde duruyordu.

“Mafyayla dalga geçilmez”tanıkların, saldırının asıl hedefi olmayan kadının cesedine yaklaştıklarında buldukları mesajdı.

Her şey en az iki şüphelinin 110 cc’lik bir motosikletle olay yerine gelmesiyle başladı. ve uyuşturucu sığınağına ateş etmeye başladılar.

“Vurdular kadına en az yedi kurşun isabet etti Soruşturmadaki bir kaynak, “Bölgedeki tüm sakinlerin orada bir uyuşturucu büfesinin faaliyet gösterdiğini bildiğini” garanti eden bir kaynak, “O kapıdaydı” dedi.

Ancak polis kaynaklarının belirttiğine göre Zurna Yerden 9 x 19 mm ölçülerinde 10 adet bakla toplandı.

Müfettişlerin şüphesi, kurbanın uyuşturucu ticaretiyle uğraşan çetelerden biriyle bağlantılı olduğu ve saldırganların, rakiplerini yerinden etmeye çalışan bir düşman örgütü tarafından tutulan kiralık katiller olduğu yönünde.

Kurbanın annesi adalet istedi ve kızına güvence verdi “uyuşturucu kullandığını” ve “başını belaya sokmamasını istemek için her zaman onunla tartıştığını”.

Açılan ateş sonucu kadının anında hayatını kaybetmesi ve cesedinin kaldırımda kalması üzerine maktulün yakınları hızla olay yerine gelen polis ekipleriyle olay yaşadı.

Yerel sakinler de bunu bildirdi. ilaç satış noktasının “bilindiği” ve zaten “defalarca” kınanmıştı.

Olaya müdahale eden Kasıtlı Cinayet Savcısı Ademar Bianchini, katillerin bulunması için bir dizi tedbir alınması talimatını verdi. Bu öğleden sonra suçla ilgili herhangi bir tutuklama olmadı.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir