Bir genç evinde kurşunlara hedef oldu ve bu yıl şu ana kadar 256 cinayet işlendi.

A 17 yaşındaki genç kurşunlara hedef oldu bu perşembe güneybatıdaki evinde tespih boncukları ve yerel bir hastaneye kaldırıldıktan sonra hayatını kaybetti. çok sayıda ateşli silah yaralanması. Bu şekilde cinayetler o bölümde Santa Fe artmak 2023’te şu ana kadar 256.

Yerel portala göre Rosario3kurbanın kimliği belirlendi Valentin Nicolás Fernández. Polisin halen araştırdığı nedenlerden dolayı, motosikletli iki kiralık katil onu, caddenin bir kesimindeki evindeyken vurmuştu. Itati mahallesi.

Polis sözcülerine göre saldırı, Geçit 1231’den 2500’eRodríguez’de başlayan ve 4400’de Pueyrredón’da biten küçük bir kesim.

Olay yerinde ilgili testlerin yapılmasının ardından Bilimsel Polis tarafından onaylandığı üzere, Evin sokağa bakan penceresinde kurşun delikleri vardı.. Ayrıca Radyoelektrik Komutanlığı personeli şunları buldu: en az dört kapsül servis edildi.

Mahalle komşuları mağduru acilen hastaneye götürdü Clemente Álvarez Acil Durum Hastanesi (HECA). Tıp merkezine vardıktan dakikalar sonra sağlık çalışanları ölümünü doğruladı Alınan ağır yaralanmalar nedeniyle.

Bu arada şüphelilerin kimlikleri henüz belirlenemedi ve halen kaçak durumdalar. Katilleri bulmak için bölgedeki güvenlik kameralarını inceliyorlar.

Savcı María Teresa Granato ve Soruşturma Polisi personeli davaya müdahale ediyor.

Bu bölümle birlikte zaten Aralık ayında şu ana kadar 17 cinayet kaydedildi2023 yılının tamamı dikkate alındığında bu rakam 256’ya çıkıyor. Sahil.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir