Bir aile babasının kalbinden vurulmadan önce vedası

Güzel. Üçü benim hayatım“. Carlos Maximiliano Mattias (28) Eşine şöyle cevap verdi: Antonella Marcote (31), kendisine WhatsApp’tan 8 ve 5 yaşlarındaki iki çocuğuyla birlikte bir fotoğraf gönderdikten sonra. Bunun son mesaj olacağını hiç bilmiyorlardı çünkü dakikalar sonra bir saldırıda onu öldüreceklerdi. González ÇatanLa Matanza bölgesi.

Carlos üç buçuk yıldır F. Romano Transportes şirketinde çalışıyordu. Eylül ayında onu kovdular. Tazminatla bir ay önce, hafta sonları Uber ve DiDi seyahat uygulamalarında sürücü olarak çalıştığı siyah Chevrolet Meriva’yı satın aldı.

Ekim ayının sonunda yeni işi olan Filardi Nakliyat’a başladı. Ancak evin geçimini sağlayan tek kişi oydu ve ekstra gelir elde etmesi gerekiyordu. Bu yüzden Cumartesi ve pazar günleri taksi şoförlüğü yapıyordum.

Cumartesi akşamı saat 22:00’den sonra Cañuelas’taki evinden ayrılarak La Matanza bölgesine gitmek üzere yola çıktı; burayı eşi gibi González Catán’dan geldiği için çok iyi biliyordu. 2020 yılında taşınmışlardı.

İki yolcuyla birlikte El Talita mahallesindeki Manuel Arrotea ve Juan C. Llerena sokaklarındaki varış noktasına vardığında onu soymaya çalıştılar. Güvenlik amacıyla eldiven takıyordu. Kafasına vurup dövdüler kalbe atış: kurşun sol meme başından girmiş. Bir devriye arabası onu Simply Evita Hastanesine götürdü ama yapacak bir şey yoktu.

Carlos Mattias’ın (28) La Matanza’daki González Catán’daki saldırıda öldürülmeden önce karısına gönderdiği son mesajlar.

Buna göre TelamBir komşu polise, korna sesi duyduğunu ve ne olduğunu görmek için dışarı baktığında spor giyimli iki gencin kaçtığını gördüğünü söyledi.

Polis, kimliğini öğrenmek için evine geldi. Korkunç haberi Pazar günü kayınvalidelerine ve eşlerine verdiler. “Beni hayattayken öldürdüler, sahip olduğum en önemli şeyi elimden aldılar“O söyler Zurna Bu Salı günü Jardín de Los Ceibos mezarlığında kendisine veda eden karısı.

Carlos Mattias (28), ailesiyle birlikte.Carlos Mattias (28), ailesiyle birlikte.

“8 yaşındaki erkek çocuğu ve 5 yaşındaki kız çocuğunun başına gelenler hakkındaki gerçeği söyleyemedi.”Babam kaza geçirdi“diye anlattı onlara. “Çok üzgünler çünkü kendisi öyle bir babaydı ki, her zaman elinden gelenin en iyisini onlara adadı. Onu özleyeceklerini ve kendilerinden istediği her şeyi yapacaklarını söylüyorlar” diyor perişan Antonella.

” başlıklı soruşturmasilah kullanımıyla ağırlaştırılmış cinayet“, son günlerde vakaların gelmeye devam ettiği La Matanza Cinayet Tematik Birimi’nden savcı Matías Folino’dan sorumlu.

Kurbanın suçtan bir ay önce satın aldığı siyah Chevrolet Meriva.Kurbanın suçtan bir ay önce satın aldığı siyah Chevrolet Meriva.

Bu Salı sabahı El Talita mahallesindeki bir eve baskın düzenlediler ve Şüphelilerden birini gözaltına aldılar. O 17 yaşında. Görgü tanıklarının verileri, güvenlik kameraları ve DiDi şirketinin raporlarıyla kendisine ulaştılar.

Hırsızların sadece cep telefonunu çaldığı öğrenildi. Meriva’da eldivene, 11.500 pesoya, aracın belgelerine ve kredi kartlarına el konuldu.

Beş gün önce yine La Matanza’da, ancak Villa Dorrego bölgesinde, seyahat başvurusunda bulunan başka bir sürücü öldürülmüştü. Héctor Jorge Abraham Almiron (39), sırtından bir kurşun yedi. Onu, Equiza ve Esteco’da 2008 Renault Logan’ından ölü metrelerce uzakta buldular. Ayrıca cep telefonunu da çaldılar.

Carlos Mattias (28), La Matanza'daki González Catán'daki bir saldırıda öldürüldü.  8 ve 5 yaşlarında iki çocuğu vardı.Carlos Mattias (28), La Matanza’daki González Catán’daki bir saldırıda öldürüldü. 8 ve 5 yaşlarında iki çocuğu vardı.

Üstelik Carlos Mattias’ın öldürüldüğü yerden on blok ötede, cinayet suçu Leonor Isabel Morales’in (67), 12 Ekim’de torunuyla birlikte El Talita mahallesindeki Juan B. Justo y Arias’ta bir aile şirketini kapatmaya gittiğinde arabasını almak için göğsünden vuruldu.

12 yıldır onunla birlikte olan Antonella, “Carlos harika bir baba ve mükemmel bir kocaydı. Ailesi için yaşadı” diye ısrar ediyor. “Habere ihtiyacım var” diye uyarıyor. Korkunç acıya rağmen, olacakları düşünün: “Ben de çocuklarımı onun gibi büyüteceğim.“.

Facebook’ta kadın kocasını kovdu: “İçimdeki acıyı sana anlatamam. Bu hayatta istediğim tek şey seni ne kadar sevdiğimi, beni bu kadar mutlu ettiğin için sana ne kadar teşekkür ettiğimi bilmen. Sonsuz teşekkür ederim aşkım, seni hayatım boyunca yanımda götüreceğim.“.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir