Belgrano’daki bir mağazadan 3 dakikadan kısa sürede 8 milyon peso değerinde parfüm çalındı

Üç silahlı adam süreli bir çalışma gerçekleştirdiler komando vuruşu Buenos Aires’in mahallesinde Belgrano hırsızlık yaparken 3 dakikadan azneredeyse Parfüm ve kremlerde 8 milyon peso.

Olay, bu cumartesi sabah saat 10.00 sıralarında meydana geldi. mağazadan sorumlu kişi açmaya hazırlanıyordu yer. O zamanlar öyleydi suçlular tarafından saldırıya uğradı Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen büyük miktardaki ürünün gişelerden toplanmasının 180 saniyeyi aşmadığı, büyük çantalarda.

Hırsızlar Fiat Fiorino’ya binerek hızla kaçtı.

Carlos Castex başkanlığındaki 20 Nolu Ceza ve Ceza Savcılığı, sekreter Eduardo Rocchi ile birlikte, şu şekilde etiketlenen davadaki üç suçlunun kimliğini tespit etmek için müdahale ediyor: silahlı soygun.

Yetkililerin verdiği bilgiye göre, 13A Mahalle Karakolu’na bağlı İl Polis memurları saat 10.10’da olay yerine giderek olay yerine vardıklarında polisi aldılar. kadının şahitliğiiki suçludan bahseden.

Saldırıya uğrayan tesis olan VIP eczane ve parfümeri 2021’de 30. yılını kutladı ve Recoleta’daki Montevideo Caddesi’nde bir şubesi daha var. Virrey Arredondo Caddesi’ne birkaç metre mesafededir. Belgrano ticari bölgesiÇok sayıda otobüs hattının geçtiği ve çeşitli mağazaların, servis istasyonlarının ve halka açık otoparkların bulunduğu yer.

Kaydedilen güvenlik görüntülerinde çalışanın geldiği an kaydedildi yerel saat 10’da Omzunda çantası ve çantasıyla görüntünün solundan sağına doğru yürüyor ve eşyalarını mekanın arka kısmına bırakmaya çalışıyor. bir kapı açıyor gibi görünüyor.

Saat 10:01’de görsel-işitsel kaydın alt kısmında görünür suçluların ilkimavi kot pantolon, beyaz harflerle gri bir sweatshirt giymiş ve yüzü açık olan bir şapka. Elinde siyah bir sırt çantası taşıyor ve içinden bir çanta çıkarıyor. büyük beyaz çanta mağazanın zemininde ve tezgahların yakınında sergileniyor.

Bu sırada siyahlar giymiş ikinci bir adam geldi. yüzü kapalı, çalışanı azaltıyor ve çalınan malların bir kısmını almaya başlar. O üçüncü suçluO kadın görünüşe göre göremiyor İfadesine göre olay yerine saniyeler sonra giriyor.

Hırsızlar vardı amaçları belliydi: mal almaya gidiyorlardı. Pahalı markaların parfümleri ve kremleri. Üçünün ortak çalışmasıyla büyük beyaz çantayı ağzına kadar doldurmaları 3 dakikadan az sürdü.

Suçlulardan biri kullanıyor Nehir kalkanlı bir şapka soygunun sonunda ön tarafta ve yüzü açık olarak içeri giren kişi açığa çıktı ona odaklanan kamera merceğine yakın.

Üçü hızla mağazanın raflarını geçer ve daha fazla düşünmeden ürünleri ganimeti artırdıkları çantaya atarlar.

Soygunun devam ettiği süre boyunca, yoldan geçenlerin binaya girmeye çalıştığına ya da güvenlik güçlerinin geldiğine dair herhangi bir ipucuna rastlanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir