Babası bir tartışmanın ardından onu sırtından vurmuş ve 19 gün süren acının ardından hayatını kaybetmişti.

A şiddetli tartışma bağırarak sonunda bir adamla buluştu onu sırtından vurarakpompalı tüfekle oğluna saldırdı. Kurban 19 gün hastanede kaldı ve uzun bir ıstıraptan sonra nihayet bu Cumartesi sabahı öldü.

Olay, San Carlos’un Mendoza kasabasında meydana geldi. Kurban Facundo Almendra (37)Uco Vadisi’ndeki hastanede durumu ağır olan ve bu cumartesi günü saat 04.15’te hayatını kaybeden kişi.

Babası iken, Cristobal Emiliano Almendra (70), başlığını değiştirecek davada tutuklu: Artık “bağlanmaya teşebbüsle ağırlaşmış cinayet” değil, “” olacakCinayet bu bağ nedeniyle ağırlaştı.”

Olay, 11 Aralık günü saat 23.45 civarında, eyalet başkentinden yaklaşık yüz kilometre uzakta bulunan adı geçen kasabanın La Consulta bölgesindeki Tucumán Caddesi 148 adresinde bulunan bir evde meydana geldi.

Facundo Almendra, Mendoza’da kendi babası tarafından öldürülen genç adam. Fotoğraf Facebook

Gece yarısı civarında acil hattına yaralı bir kişinin bulunduğunu bildiren bir çağrı geldi. Sokakta yatmak.

Olay yerine gelen polis, sırtından yaralanan bir adamın varlığını doğruladı. Güvenlik personeli, Koordineli Acil Servis’i (SEC) çağırdı ve durumun ciddiyeti göz önüne alındığında, onu ambulansla yaklaşık 15 kilometre kuzeydeki Tunuyán kasabasındaki Scaravelli hastanesinin muhafızına nakletti.

Doktorlar ona “sırtından kurşun yarası” teşhisi koydu ve hastaneye kaldırıldı. kritik durumda“. Son 19 gününü yatakta geçirdi yoğun terapi. Bu Cumartesi sabahı ölüm doğrulandı. Tıbbi raporda “Havalandırmayla ilişkili pnömoni ile ateşli silah yarası” yazıyor.

Evden çıkarken vuruldu: Şiddetli tartışmanın sonu

Saldırının gerçekleştiği yerde inceleme yapan müfettişler, görgü tanıklarının ifadelerine dayanarak olayın Almendra ile babası arasında çıkan tartışmayla başladığını, 70 yaşındaki adamın iddiaya göre Almendra ile babası arasında çıkan tartışmayla sona erdiğini tespit etti. bir pompalı tüfek çıkardı Ve vuruldu.

Saldırı Facundo’yu arkadan şaşırttı. mülkten ayrıldı garajın içinden.

Facundo Almendra, Mendoza'da kendi babası tarafından öldürülen genç adam.  Fotoğraf FacebookFacundo Almendra, Mendoza’da kendi babası tarafından öldürülen genç adam. Fotoğraf Facebook

Bu nedenle, ateş ettiği iddia edilen kişi gözaltına alındı ​​ve ölümden sonra açılan bir dava çerçevesinde adalete teslim edildi. prosedür durumunuzu ağırlaştıracak.

Facundo, müzik ve spor gösterileri için aydınlatma ve ses yapılarının montajında ​​çalıştı. Ayrıca entegrasyon alanından sorumlu öğretmendi. Görev yaptığı okullardan 4-123 numara, Facebook’tan yürekten bir mesajla kendisine veda etti.

“Profesör Almendra, önemli projelerin gerçekleştirilmesine yönelik çabalarımıza rehberlik eden eşsiz bir ustalıkla donatılmış olağanüstü bir varlıktı.” Yardımcı olmayı amaçlayan manyetik halkalar yarattığı biliniyor. işitme güçlüğü çeken öğrenciler Cuyo Ulusal Üniversitesi’nden.

Mesajın başka bir yerinde “Bağlılığınız ve bağlılığınız birlikte attığımız her adımda silinmez bir iz bıraktı” diyor. Kurum, Facundo’ya vedasını “Profesör Almendra’nın mirası her sınıfta yaşayacak ve bize eğitimde yaratıcılığın ve bağlılığın önemini hatırlatacak” dedi.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir