Baba olmak üzereydi ve onu Lanus’taki evinin kapısında soygun sırasında öldürdüler.

40 yaşında Rus uyruklu bir adam, Bu pazar günü Remedios de Escalada kasabasında öldürüldü.Lanús’ta bir soygun girişimi sırasında dört motosiklet jeti ona yakın mesafeden ateş ederek yaklaştı.

Kimliği Eugen Sipatov olarak tanımlanan kurban, bu Pazar günü saat 21.40’ta, Buenos Aires’in güneyindeki San Vladimiro 2500 adresindeki evinin kapısında yakalandı. iki motosikletle seyahat eden hırsızlar.

Kendini bilgisayar programcılığına adamış ve aynı zamanda kripto para ticareti yapan adam ölümcül bir şekilde göğsünden vuruldu.

Ambulans gelmeden önce komşuları onu kalp masajıyla hayata döndürmeye çalıştı ama hiçbir şey yapamadılar.

Sipatov’un hayatına son veren silah sesini duyunca sokağa çıkan bir adam, yaşanan trajik olayla ilgili bazı detayları anlattı.

“Dışarı çıktığımda komşunun yerde olduğunu görüyorum, başka bir komşu ona kalp masajı yapıyordu. Yaklaşıyorum çünkü kursa gittim ve ambulansın gelmesini bekleyerek onun yerine geçiyorum, bu da uzun sürdü.” . Komşular uzun zamandır arıyorlardı” dedi dehşete düşmüş bir şekilde.

“Sonunda ambulans geliyor. Doktor onu kontrol ediyor, ortağı defibrilatörle geliyor ama onlar zaten bir şey yapamayacaklarını anlamışlar. Polis geldi” diye ekledi.

Komşu, saldırıya uğradığı sırada evinin kaldırımında arkadaşıyla konuşan maktulün sol göğsünde tek kurşun yarası olduğunu gördüğünü belirtti.

“Burada nispeten yakın zamanda yaşadı. Evi toparlıyordu, çok çalışıyordu. Bir aile bekliyordu, birkaç gün içinde baba olacaktı” diye ekledi.

Sosyal ağlarda Ukraynalı eşiyle birlikte göründü. 2 Ocak’ta yedi aylık hamileliğini gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir