Arkadaşlarının serbest bırakılmasını istemek için polis karakoluna gitti ve bir polis memurunu arabasının kaportasında 20 blok boyunca sürükledi.

Genç bir adamdı alkollü bir yere sürdü Jujuy polis karakolu bunu sormak Arkadaşlarını serbest bırakacaklarancak işler beklendiği gibi gitmedi. Arabadan inmeyi reddettikten sonra birkaç memurun üzerinden geçti ve hatta Polis memurunu 20 blok boyunca arabasının kaportasında sürükledi.

Her şey bu Pazartesi sabahı, kasabanın Reduction ve Julio Arjantin Roca caddelerinde bulunan 40. bölümde başladı. Boyalı Rahip.

Sanık, olaya karıştıktan sonra tutuklanan arkadaşlarını kurtarmak için oraya gitti. Domates Festivali’ndeki isyanlar Pazar öğleden sonra gerçekleşti.

Polis bunu fark etti sarhoştum ve ondan gri Volkswagen Bora’sından çıkmasını, böylece bir şeyler yapmasını talep ettiler. alkol testi.

Yerel Policiales de Jujuy gazetesine göre adam tam o sırada arabasına barikat kurdu ve aşağı inmek şöyle dursun oradan kaçmaya çalıştı. Sadece bu da değil: Bir polis memuru manevra yaparken arabanın kaportasına tutunmayı başardı ve 20 blok boyunca sürüklendi. Herhangi bir sakatlık yaşamadı.

Genç adam evine giderek içeriye sığındı. Daha sonra o eve çok sayıda ajan gelerek, yakınlarının savunduğu sürücüyü tutuklamaya çalıştı. Nihayet, Sadece zanlıyı değil, 3 akrabasını da tutukladılar: iki erkek, biri babası, biri kadın.

Bu arada, olayın kahramanı, adı GR baş harfleriyle anılan 30 yaşındaki genç adam, alkolmetre testine tabi tutulmak zorunda kaldı. Kanda litre başına 1,68 gram alkol.

Sonunda görevli savcı onu şu suçlarla suçladı: Otoriteye karşı direnç ve küçük yaralanmalar. Gözaltına alınan üç akrabasıyla birlikte Pazartesi günü öğleden sonra serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir