Ailesini selamlamaya gitti, iki kurşunla öldürdüler: 18 yaşındaydı

Genaro Duarte (18) babasını görmeye gitmişti. Oradan bisikletle kız kardeşinin evine doğru devam etti. Ancak gelmeden önce motosikletli iki adam tarafından yakalandı ve onu iki kez vurarak öldürdü.

Cinayet Cumartesi günü öğleden sonra meydana geldi sahil Tacuaritas ve Gallareta’nın köşesinde bulunan Santa Fe Polisi Tehlikeli İlaçlar Bölümü’ne bağlı bir müfrezenin mahallede faaliyet gösterdiği yer Varadero Sarsotti.

Hakkında Yılın 80. cinayeti Eyalet başkenti Santa Fe’nin ana bölümünde kayıtlıdır.

Genç, şehrin batısındaki Villa Hipódromo mahallesinde yaşıyordu, ancak önce babasını, ardından da Centenario mahallesinde yaşayan kız kardeşini ziyaret etmek için Varadero Sarsotti’ye gitmişti.

Buna göre TelamDuarte en azından aldı iki atış Ambulansla José María Cullen hastanesine nakledilirken biri kafasına diğeri karnına isabet eden olay ölümüne neden oldu.

Murga provalarına giderken mahalledeki diğer çocuklarla birlikte oradan geçerken seni orada durup kamyonlar dolusu patates çuvallarını boşaltırken gördüm. Trampet çalmayı öğrenme arzunuzu keşfettim ve anneniz bizimle gelmenize izin vermeye başladığında gözlerindeki sevinci gördüm. Gülümsediğini gördüm. Haylazlık yapın ve her zaman muzip bir gülümsemeyle. Bugün bir suçlu seni vurdu ve varlığına son verdi“, bir arkadaşı ona Facebook’ta veda etti.

Olay 1’inci alt polis karakolu ajanları tarafından araştırılıyor. ve Soruşturma Polisi’nden (PDI) dedektifler, Cumhuriyet Savcılığı Cinayet Savcılığı’nın (MPA) emriyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir