2 hırsız öldü, 2 kişi yaralandı

Conurbano’daki yeni bir güvensizlik olayında, iki suçlu öldü Bu Cumartesi günü Buenos Aires’te polisten kaçarken çalıntı bir kamyonla çarpışmaları sonucu iki kişi yaralandı. Quilmes.

Ölümcül olay, Don Bosco ve Ituzaingó sokaklarının kesiştiği noktada meydana geldi. Bernalaraç yüksek hızla kaldırıma çıkıp bir ağaca çarptı.

Yerel basında çıkan haberlere göre olay, Ezpeleta, Lisandro de la Torre ile Ekvador’un kesiştiği noktada, hırsızlar bir corralón’a saldırıp Toyota Hilux kamyonuyla kaçtı. 911’i aramasının ardından başlayan kovalamaca, dakikalar sonra sona erdi. Aracın kontrolünü kaybettiler.

Ağaca şiddetli çarpması sonucu iki suçlu Bir anda hayatlarını kaybettiler ve diğer iki kişi, kamyonu kesmek için hidrolik genişleticiler kullanmak zorunda kalan SAME personeli ve gönüllü itfaiyeciler tarafından kurtarıldı. Her ikisi de saklı bir prognozla hastaneye kaldırıldı.

Aracın içinde çimento ve boya gibi inşaat malzemeleri bulundu.

Son günlerde Buenos Aires eyaletinde şiddet içeren güvensizlik olayları tekrarlandı. Bunlardan ilki, ailesinin arabasını çalmaya çalışırken vurularak hayatını kaybeden 9 yaşındaki Uma’ydı. Lomas de zamora. Sonra emniyet kemerini çözemeyen ve Castelar’da vurularak öldürülen María Lucrecia’ydı. Bu cumartesi Lanús bölgesindeki Monte Chingolo’da motosikletinin çalınmasına direndiği için göğsünden vurulan Maximiliano Rojas (27) hayatını kaybetti.

Altı günde üç ölüm ve ortak bir senaryo: Buenos Aires banliyölerinin sokakları. Güvensizliğin uzun süredir hüküm sürdüğü ve hayatın giderek değersizleştiği, çeşitli gerçekliklerden oluşan bir ağ.

Ve üç olayda ortak olan ortam, koşullar ve sonuçların ötesinde, onları birleştiren görünmez bir bağ var: Üç vakanın hiçbirinde katiller hiçbir şey almayı başaramadı. Kurbanlarını idam ettiler ve elleri boş kaçtılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir