15 yaşındaki eski kız arkadaşını vurup terk edilmiş bir binanın balkonundan attı.

25 yaşındaki güvenlik görevlisi partnerini öldürdü15 yaşında bir genç, onu La Plata’daki terk edilmiş bir binanın balkonundan aşağı itin Edinilen bilgiye göre, ona defalarca vurduğu şiddetli bir kavgadan sonra Zurna polis kaynakları.

isimli genç kadının kimliği belirlendi Yasemin Morena D’Alessandroöldü yaşadığı ağır yaralanmalar dayaktan ve düştükten sonra Bina, 44. Cadde ile 24. Cadde’nin köşesinde yer almaktadır.

“Saldırgan genç kadınla tartışmaya başladı sadakatsizlik iddiası“, polis kaynakları bu ortama yorum yaptı.

Olaya, genç kadınla birlikte binanın birinci katında bulunan, tümü reşit olmayan dört erkek çocuktan oluşan bir grup tanık oldu.

İfadesine göre çatışma, reşit olmayan çocuğun ortağı ve özel güvenlik çalışanı olarak çalışan Daniel Sasiaín’in akşam saat 21.40 civarında gelmesiyle başladı. O sırada tartışma başladı.

Saldırgan ona birkaç kez vurdu ve araştırmacıların topladığı ifadelere göre, Onu sadakatsizlikle suçladı. Gençler daha sonra Jazmín’i balkondan ittiğini belirtti.

Genç kadının arkadaşları ambulansı aradı ancak Acil Sağlık Hizmeti (SAME) personeli olay yerine geldiğinde, çoktan vefat etmişti.

Olay yerine gelen La Plata 4’üncü Polis Karakolu ekipleri, kadın cinayetini araştırmaya başladı. Onu saklanmaya çalışırken binanın birkaç metre uzağında buldular. Kimliğini tahrif etmeye çalışmasına rağmen tutuklanarak polis merkezine götürüldü. Dava La Plata’nın 2 numaralı UFI’sinin elinde.

Son günlerde Ensenada’da yaşayan Sasiaín, sosyal ağlarında ayrılığa duyduğu öfkeyi gösteren birkaç gönderi paylaşmıştı. “Bana az para ödeyen birine duyduğum sevgiden vazgeçtim” diye yazdı. Tutuklu ve gençler, Jazmín’in Facebook profilinde birlikte bir fotoğraf paylaştığı en azından Haziran ayından beri bir çiftti.

“Seni sonsuz seviyorum, bu aşkın ne başı ne sonu var. Ölene kadar gerçeğiz, umarım ömür boyu kalırız” diye yazmıştı genç kadın.

Komşuların El Dia gazetesine anlattıklarına göre suçun işlendiği bina Uzun zamandır terk edilmiş durumda ve “insanların olaya karışıp taş atması” adet haline geldi.

Savcı Betina Lacki liderliğindeki La Plata’nın İşlevsel Talimat Birimi 2, gencin cesedine yapılan otopsi sonuçlarını bekleyen olayla ilgili soruşturmaya müdahale ediyor ve ardından tutukluyu araştıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir