13 yaşındaki çocuğu okulun metrelerce uzağında bıçaklayıp çöp konteynırına attılar

13 yaşında bir çocuk vardı boynundan bıçaklanıp çöp konteynırına atıldı, Berazategui’deki bir ortaokula birkaç metre uzaklıkta. Saldırganlar, okulda çıkan bir çatışma nedeniyle kendisine saldıran okul arkadaşı üç gençti. Olay Pazartesi günü meydana geldi ve küçük çocuk hastaneye kaldırıldı, ancak tehlike atlatıldı.

Polis kaynakları, saldırının bu Pazartesi günü saat 10.40 civarında, okulun son tatil zamanı sırasında meydana geldiğini doğruladı. Ortalama 6. sırada Juan Domingo PerónBanliyölerin güney bölgesinde, Calle 101 köşe 7 B’de yer almaktadır.

Okul çıkışına birkaç metre uzaklıkta, Bruno Ojeda 13 yaşındaki çocuğun yanına, okulda kavga ettiği sınıf arkadaşları (ikisi 13, biri 14 yaşında) yaklaştı ve tartışıp birbirlerine vurdular.

Olayın görgü tanıkları, saldırganlardan birinin elinde bıçakla Ojeda’yı kestiğini söyledi. boyun seviyesinde. Üçü onu yaraladıktan sonra onu çöp konteynerine attı.

Bölgeden geçmekte olan küçük çocuğun yardım talebini duyan komşusu polise haber verdi. konteynerin içinde yaralandı.

Bruno, Berazategui’deki Evita Pueblo Hastanesi’ne nakledildi ve orada, önümüzdeki birkaç saat içinde verilecek tıbbi taburcuyu bekleyerek hastanede kaldı.

Bu arada kimlikleri belirlenen 3 saldırgan da ailelerine teslim edildi. Reşit olmadıkları için suçlanamazlar.

“Cinayete teşebbüs” olarak tanımlanan olayla ilgili soruşturma, Berazategui Çocuk Ceza Sorumluluğu 1. Dairesi tarafından yürütülüyor.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir