11 yaşındaki çocuk, annesine vurduğu için babasını vurarak öldürdü

11 yaşında bir oğlan babasını başından vurdu Buenos Aires kasabasındaki bir evde odasında uyurken Tümsek. Olayla ilgili kaynaklara göre, annesine nasıl vurduğunu görmekten bıkıp ona saldırdı. “Bu artık sana çarpmıyor”, genç, silahı alıp ateş etmeden önce bunu annesine anlattı.

Olay, dün öğleden sonra Lanús ve Murucuyá caddelerinin yakınında bulunan ve 65 yaşındaki bir belediye çalışanı, eşi ve reşit olmayan bir çocuğun yaşadığı bir evde meydana geldi.

Şu ana kadar toplanan bilgilere göre adam Karısını bazı alışverişler yapmadığı için kınadı. ve ona vurdumardından odasına uzanmaya gitti.

O sırada çiftin saldırıya tanık olan oğlu, annesine yaklaşarak onu teselli etti ve bir daha dövülmeyeceğine dair güvence verdi. Dolapta bulunan 22 kalibrelik silahı aldı Kaynaklar, babasını yerde yatarken başından vurduğunu açıkladı.

Adama, polisi ve ambulansı arayan eşi yardım etti ve yaralı adam sonunda hayatını kaybettiği Güemes de Haedo Hastanesi’ne götürüldü.

Polis uzmanları evde saldırıda kullanılan silaha el koydu.

Bu arada gencin annesi polis müfettişlerine kocasının çok şiddet uyguladığını ve onu ihbar etmeye asla cesaret edemediğini açıkladı.

Reşit olmayan oğlunun kimliğinin korunması için kimliği açıklanmayan adam, Haedo’daki Güemes Hastanesi’nde 22 kalibrelik silahla açılan ateş sonucu başından aldığı yara sonucu bu sabah hayatını kaybetti.

Adli kaynaklar, zanlının yaşı nedeniyle azledilemez olması nedeniyle yakınlarının korumasına bırakıldığını, savcılıkça “cinayete teşebbüs ve sivil amaçlı silah taşımak” suçundan dava açıldığını söyledi. De Morón, Aldana Zingg Çocuk Cezai Sorumluluk Yargısı’nın 2.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir